O nás

Nejspíš platí pravidlo: Chcete-li  úspěšně prodávat zboží jako je čaj, káva a příslušenství k tomu musíte jej milovat. Právě dlouholetá láska k čaji a kávě byla zásadní naší motivací, když jsme v roce 1999 otevřeli svůj první obchod s tímto ušlechtilým a krásným zbožím ještě s původním názvem ČAJ & KÁVA v Kralupech nad Vltavou.

Nezůstalo však pouze u toho, plány byly smělé a rozsáhlé. Dávali jsme firmě všechen svůj čas a energii. Cestovali jsme po světě za čajem a kávou, získávali dobré kontakty a přímá zastoupení, uzavírali obchody, prohlubovali si znalosti o čaji a kávě. Takřka nepřetržité pracovní nasazení nám začalo přinášet plody.

Počet obchodů již s novým názvem ČAJOVÁ ZAHRADA ® se zatím zastavil na čísle sedmi (z toho 3 v Praze). Souběžně s maloobchodem jsme rozvinuli velkoobchod a jako přímí dovozci sypaných a balených čajů a příslušenství zásobují prodejny a obchodníky po celé České republice, na Slovensku, Ukrajině. 

Obě formy prodeje provozujeme také prostřednictvím internetu na našich doménách www.cajova-zahrada.cz, www.caj-kava.eu, www.kava-arabica.cz, www.caj-kava.sk.

Na trh uvedli vlastní značku balených a čajů porcovaných, které se pěstují a balí exkluzivně pod značkou ČAJOVÁ ZAHRADA ®. K prodeji sypaných čajů a kávyjsme si dali patentovat originální skleněnou dózu, ručně vyráběnou výhradně pro ČAJOVOU ZAHRADU. Expanze a rychlý rozvoj si vyžádaly změnu právní formy a proto v roce 2005 vzniká společnost s přiléhavým názvem Great Tea Garden s.r.o.

Prodejny ČAJOVÁ ZAHRADA ® jsou ostrůvky klidu a pohody, v nichž lze nalézt široký sortiment čaje, kávy a příslušenství. Vstoupit do ČAJOVÉ ZAHRADY znamená dotknout se vůně dalekých zemí od Japonska přes Čínu, Vietnam, Indii přes Afriku až po Jižní Ameriku. Exotické kouzlo může být jedním z důvodů, proč obliba pití kvalitního čaje a čerstvé zrnkové kávy u nás stále roste.

Vyšší zájem Čechů o své zdraví se projevuje také tím, že dalšími zákazníky naší společnosti Great Tea Garden s.r.o. jsou majitelé prodejen se zdravou výživou. Tyto prodejny nakupují u nás BIO čaje a BIO kávu.

© 2014 ZDRÁHALA Lukáš Chráněno registrační známkou.
E-shop dodala firma   Liquid Design