Scitec Nutrion Hot Blood 3.0 820g

Ihned k dispozici

Pokud se chcete dostat na maximální hranici zvětšení objemu svalových buněk, zvýšení síly, energie a mentálního fokusu, potom si zahřívejte svou krev pomocí produktu Hot Blood! V porovnání s ostatními energizéry jsou chuťové vlastnosti produktu Hot Blood vylepšeny.

Běžně za 790 Kč
Cena:
770 Kč
Vyberte si variantu produktu:

OBCHOD JE V REKONSTRUKCI

Scitec Nutrion Hot Blood 3.0 820g

Hot Blood Vás zavede k maximální hranici zvětšení objemu svalových buněk, zvýšení síly, energie a mentálního fokusu! To vše hlavně díky obsaženým kreatinům, látkám podporujícím NO, buňkovým volumizérům, energizérům a dalším účinným látkám, které dokonale pracují s Vaší svalovou hmotou.

Složení výrobku Hot Blood je doplněno o novinku beta-alanin, který je jednou z nejlepších účinných látek nové generace. Dalším komplexem je (Bioperine®, naringin), který zabezpečuje lehčí využití, je složkou i nového produktu G-BOMB. Výhodou naringinu je využití už přijatých užitečných látek v organismu, například prodloužením aktivního využití kofeinu (v tomto konkrétním případě o třetinu).


Beta-alanin účinně zvyšuje hladinu karnozinu ve svalech, čímž se snižuje jejich únava, dochází ke zlepšení výkonnosti a regenerace. Všechny tyto účinky jsou vědecky dokázány. Ne náhodou je beta-alanin považován za nový kreatin!

Dávkování:

Denně se doporučuje užívat 1 dávku (20g) nápojového prášku HOT BLOOD 3.0, rozpuštěného ve 400 ml studené vody, 30 - 45 minut před tréninkem, nalačno. V závislosti na individuální citlivosti lze doporučenou dávku snížit.

 

Hot Blood 3.0 300 g 
Veľkosť 1 dávky: 20 g
Počet dávok v balení: 15
Nutričné hodnoty 1 dávka (20 g) % ODD*
Kalórie 24 kcal **
Sacharidy 5,9 g **
z toho cukry 1,3 g **
Vitamín B3 (Niacín) 35 mg 219%
Biotín 7,5 mcg 15%
Kyselina listová 30 mcg 15%
Horčík 56 mg 15%
Sodík 14 mg **
Kofeín 300 mg **
HOT BLOOD proprietárna zmes 16120 mg **
Multi-kreatínová zmes 4500 mg **
Kreatín monohydrát, Kre-Alkalyn®, kreatín pyruvát, kreatín citrát, MicronTech mikronizovaný kreatín monohydrát
Zmes aminokyselín 4250 mg **
L-arginín HCl, L-tyrozín, taurín, L-ornitín HCl
“Hot Blood” Multi-komplex 7140 mg **
Polymér glukózy, L-arginín-alfa-ketoglutarát, beta-alanín, kofeín, acetyl-L-karnitín HCl, L-citrulín DL-malát, L-karnitín L-tartrát, hydrogénuhličitan sodný, Bioperine®
Komplex antioxidantov 230 mg **
Extrakt zo zeleného čaju (> 50% polyfenolov), extrakt z hroznových jadier (95%), kyselina alfa-lipoová

© 2014 ZDRÁHALA Lukáš Chráněno registrační známkou.
E-shop dodala firma   Liquid Design