Fitco NO - EXPLO 1000g

Ihned k dispozici

Nové zboží

Předtréninková NO pumpa, která rapidně zvýší váš výkon, sílu, vytrvalost a zabraňuje hromadění kyseliny mléčné ve svalech

Cena:
510 Kč
Vyberte si variantu produktu:OBCHOD JE V REKONSTRUKCI

NO - EXPLO nitric oxide muscle pump

NO už svým názvem má představovat preparát ,maximálně produkující a uvolňující NO ( oxid dusnatý ).

Oxid dusnatý má mnoho rolí v těle organizmů včetně člověka. Konkrétně způsobuje účinkem na hladké svalstvo cévy tzv. vazodilataci (rozšíření cév), dále erekci penisu a také uvolnění svalstva v trávicí soustavě, což hraje roli ve schopnosti střev posunovat potravu dále. Mimo to dochází k tvorbě oxidu dusnatého i v samotné centrální nervové soustavě, kde má zřejmě jistou roli v učení a vzniku paměti; každopádně zde má NO funkci neurotransmiteru.

Průmyslově ( v lidském těle je to složitější ) se vyrábí oxidací amoniaku : 4 NH3 + 5 O2 → 4 NO + 6 H2O.

Ale principiálně je to podobné , vždy je zapotřebí přítomnost dusíku / resp látky obsahující biogenní dusík . Čím více dusíku, tím více NO.

Každou bílkovinu = každou základní aminokyselinu, tvoří vždy molekula karboxylové (-COOH) a aminové (-NH2) funkční skupiny.

S poohlédnutím po výrobkách NO na trhu jsou i takové , kdy obsahují jen 1 či 2 aminokyseliny ( nejčastěji A-AKG , případně plus kreatinová forma ) a výrobek se nazývá " svalová pumpa " či NO . Na jednom kole se jezdí nestabilně , lepší je to již na kolech dvou ( ale ani Trabi na 2 kolech nejezdí ) , my jsme se rozhodli pro pořádně nadupané Ferrari , pěkně stabilně opřené na širokých pneumatikách a s pořádně nadupaným motorem QUADRO Action.

Maximální produkci NO jsme rozložili na pohon na všechna 4 kola ,která se vzájemně ovlivňují a jedno popohání druhé .Rozjezd bleskový, zrychlení z O na 300. Katalyzátor v tomto případě neredukuje žádné odpadní spaliny ale je významu chemického , katalyzátor urychluje vzájemnou reakci . Výše uvedená rovnice je totiž také endotermickou reakcí ( vzniká vnitřní teplo ) .

1 kolo = creatinový 3 matrix

2.kolo = argininová fůzující složka

3.kolo = ušlechtilý sacharid Palatinóza

4.kolo = antikatabolické aminokyseliny

katalyzátor : Citrulline

motor : energetický & mentální neurostransmitérní pohon .

 

Obsah aktivních substancí ve 100g
Arginin matrix  
Arginin AKG 10000mg
Creatin 3 matrix  
Tricreatine malate 4000mg
Creatine monohydrát 4000mg
Creatine AKG 4000mg
Catalyst  
Citrulline DL malate 6000mg
Energy neurotransmiters  
Green tea extract 30% (30mg kof) 100mg
Green cofee extract 100mg
Beta alanin 8000mg
Cholin bitartrate 2000mg
Tyrosin 1000mg
Caffein anhydrid 100mg
Taurine 2000mg
Functional Carbs 0mg
Dextrose 20000mg
Palanitose 3000mg
Maltodextrine 32000mg
   

 

Charakteristika účinných látek :

I. Argininová fůzující složka

Arginine keto glutarate je aminokyselina L-Argininu navázána na keto glutarát . Rozsáhlé výzkumy této látky ( oceněné Nobelovou cenou ! ) prokázaly unikátní podpůrné schopnosti argininu produkovat oxid dusnatý , signalizující svalovým buňkám stimulující proteinovou syntézu , svalovou optimalizaci a ukládání glukózy ve svalu . Síla Argininu AKG se umocňuje ještě čistou argininovou bází . Tato činnost má za následek :

- Plnou rekonvalescenci těla po celou dobu působení

- Zvýšení síly a objemu svalů

- Posílení svalových vláken

- Zlepšení krevního toku a proudění krve

II. Creatine 3 matrix

Tri creatine malate je známý a osvědčený kreatin navázaný na kyselinu jablečnou .Tato forma je ještě dokonaleji vstřebatelná a využitelná v Krebsově cyklu formující ATP než běžný kreatin .Dále obsahuje Creatin ve formě alfa ketoglutarátu .

Zvyšuje svalovou zátěž , sílu a vytrvalost a redukuje závodní čas ( rychlejší sprint atd )

Vzájemná fúze Argininové a Creatinové složky je urychlena katalyzátorem :

Katalyzátor = L- Citrulline je neesenciální aminokyselina potřebná k syntéze proteinů a vylučování močoviny ze svalů .Zvyšuje energii a stimuluje imunitní systém .

III. Palatinoza

IV. Energetické látky a neurotransmitéry

Na této složce jsme si dali obzvláště záležet. Není nic jednoduššího , než přidat účinné syntetické látky běžného energetického nápoje , který Vás na určitou dobu nakopne rozbušením srdce , jinými vedlejšími účinky či nervozitou . Naše energetická složka vychází více z přírody , z které lze

čerpat stejné účinné energetické látky , tělu více vlastní a k němu více šetrnější .

Charakteristika účinných látek :

Extrakt ze zeleného čaje = v současné době nejmodernější látka , která je doslova nabita blahodárnými látky ( bioflavonoidy, polyfenoly) ale v našem případě na zakázku standardizovaná na maximální extrakci přírodního kofeinu = látku psychicky a fyzicky povzbuzující organismus a pomáhající s termogenezí a metabolismem tuků. Funguje bez toho, aby zvyšoval srdeční tep.

Další neméně zajímavou 100% přírodní látkou je Beta -Alanin , zvyšující výkonnost , sílu ,vytrvalost a působí příznivě proti zakyselení svalů .V průběhu intenzivní fyzické zátěže vzniká totiž ve svalech laktát a dochází k jejich "zakyselení" (svaly ztuhnou, ztěžknou a pálí). Výkonnost prudce klesá a síly se obtížně obnovují. Tomu zabrání právě Beta -Alanin!

Cholin ( dříve označován jako Vitamín B 11 ) je v organismu stavební látkou pro acetylcholin , který je hlavním přenašečem nervových vzruchů do mozku a do nervosvalové ploténky. Ta zajišťuje koordinaci pohybů pod dohledem řídícího mozkového centra.

Tyrozin je aminokyselina se silným antikatabolickým účinkem, zároveň je silným energizérem , sekundárním spalovačem tuku a zlepšuje efektivitu tréninku . Účinek obsažené dávky Tyrozinu v jedné dávce je srovnatelný s účinkem 7 mg efedrinu, ovšem bez vedlejších účinků - zvýšené nervozity. Tyrozin není dopingovou látkou, je neesenciální aminokyselinou nezbytnou v syntéze bílkovin .

© 2014 ZDRÁHALA Lukáš Chráněno registrační známkou.
E-shop dodala firma   Liquid Design